| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ανοχή | ±1% |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Χρώμα | Το ασήμι, χρυσός, αυξήθηκε χρυσός, χαλκός, ο Μαύρος, μπλε, κ.λπ. |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Πλάτος | 1000mm1500mm |
| Πάχος | 0.3mm3.0mm |
| Ονομασία προϊόντος | Καυτός - κυλημένο φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πίνακας σχεδιασμού |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B, BA, HL, 8K ή προσαρμοσμένο. |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία προϊόντος | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Επεξεργασία 1 | Κοπή |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία προϊόντος | 2507 πλάκα/πίνα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Διάρκεια | 2000-6000mm (άλλα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία προϊόντος | Πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304l |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Προϊόν | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 304304l,316316 λίτρα,321κλπ. |
| Τύπος | Πλάκα |
| Εφαρμογή | Εργαλεία κουζίνας, Βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακόσμηση |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία | 304 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Διάρκεια | 1000mm3000mm |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Προϊόν | Πλάκα με πρότυπο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Εφαρμογή | Μονάδα εξοπλισμού ηλεκτρικής ενέργειας, σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία προϊόντος | 304 304l πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |