| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Tolerantie | ±1% |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| Kleur | Zilver, Goud, Rose Gold, Brons, Zwarte, Blauw, Enz. |
| Pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Breedte | 1000mm1500mm |
| Dikte | 0.3mm3.0mm |
| Naam van het product | Warmgewalst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Tekenplaat |
| De oppervlakte eindigt | 2B, BA, HL, 8K of op maat. |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam van het product | 347 spiegelplaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Verwerking1 | Het snijden |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Producten | Koudgewalst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Modelnummer | 304,304l,316316 l,321, enz. |
| Type | Plaat |
| Toepassing | Keukengerei, industrie, architectuur, decoreren |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam van het product | 2507 plaat/plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Lange | 2000-6000 mm (andere afmetingen beschikbaar) |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam van het product | Plaat/plaat van roestvrij staal AISI 304l |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| naam | 304 316 koudgewalst roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| Lange | 1000mm3000mm |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Producten | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Toepassing | Eenheid van energie-apparatuur, elektriciteitscentrale, enz., energie-apparatuur |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam van het product | 304 304l roestvrij staal plaat/plaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |