| تکنیک | نورد سرد نورد گرم |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تحمل | ± 1% |
| طول | 1000mm-6000mm |
| رنگ | نقره ای، طلایی، رزگلد، برنزی، مشکی، آبی و غیره |
| بسته | بسته صادرات استاندارد |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| پایان سطح | 2B |
| عرض | 1000mm-1500mm |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| نام محصول | ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | صفحه نقاشی |
| پایان سطح | 2B، BA، HL، 8K یا سفارشی |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | صفحه ای از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| پردازش1 | برش دادن |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| تولید - محصول | ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد |
|---|---|
| شماره مدل | 304،304l،316316 لیتری321، و غیره |
| نوع | بشقاب |
| درخواست | ظروف آشپزخانه، صنعت، معماری، تزئینات |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | 2507 صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| طول | 2000-6000mm (سمت های دیگر در دسترس است) |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | صفحه ای از فولاد ضد زنگ AISI 304l |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام | 304 316 فولاد ضد زنگ به حالت سرد |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| طول | 1000mm-3000mm |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| تولید - محصول | صفحه الگوی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| درخواست | واحد تجهیزات برق، نیروگاه و غیره، تجهیزات برق |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | 304 304l صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |