| Nama | Kumparan baja tahan karat presisi tinggi |
|---|---|
| Standar | AiSi, ASTM, DIN, JIS,GB,EN |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Aplikasi | Bahan bangunan, furnitur |
| Nama | Koil baja tahan karat dc01 0,4 mm |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Ketebalan | 0,15-120mm, dll |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Waktu pengiriman | dalam 7 hari |
| Nama | Koil Baja Tahan Karat 304l |
|---|---|
| Nilai | 200 .300 Seri |
| Panjangnya | Permintaan pelanggan |
| Lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Permukaan Selesai | 2D |
| Nama | Kumparan baja tahan karat AISI 314 316l |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Aplikasi | Bahan bangunan, furnitur |
| Nama | Plat Stainless Steel 304 304l |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Permukaan akhir | 2D |
| Nama Produk | Lembaran Baja Galvalum |
|---|---|
| Aplikasi | Plat Ketel |
| Nilai | SGCC/CGCC/DX51D |
| Dilapisi | Z121-Z180 |
| Ketebalan | 0,4-4,0mm |
| Nama | Kumparan baja tahan karat 1,5 mm |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Aplikasi | Industri |
| Nama | 2B selesai cold rolled stainless steel coil |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Aplikasi | Bahan bangunan, furnitur |
| Nama | Cold rolled stainless steel coil |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Teknik | Digulung panas/dingin |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Jenis | Piring |
| Pengobatan permukaan | Dipoles, Disikat, dll. |
| Teknik | Digulung Dingin Digulung Panas |
| Permukaan akhir | 2B |