| Barang | Koil pelat timah 0,7mm |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| Aplikasi | Kaleng makanan, kaleng industri, dan kemasan umum |
| Toleransi | 1% |
| Nama produk | Plat Timah |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| bahan | SPCC/MR/Q195L/S08AL/SPTE |
| sertifikat | ISO9001 |
| Barang | Koil pelat timah 0,15mm |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| Aplikasi | Kaleng makanan, kaleng industri, dan kemasan umum |
| Teknik | Digulung Dingin |
| Nama produk | Plat Timah |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| bahan | SPCC/MR/Q195L/S08AL/SPTE |
| Aplikasi | Bahan kimia |
| Barang | Koil pelat timah 0,15mm |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| Aplikasi | Kaleng makanan, kaleng industri, dan kemasan umum |
| kekerasannya | Lainnya, T1-T5,DR7,DR8,DR9 |
| Barang | Kumparan pelat timah MR 0,15mm |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| Aplikasi | Kaleng makanan, kaleng industri, dan kemasan umum |
| Lapisan timah | 2,8/2,8, 1,1/1,1/ 5,6/5,6 |
| Barang | Plat timah SPCC 0,16mm |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| Jenis | Baja Coil/pelat/Strip |
| kekerasannya | Lainnya, T1-T5,DR7,DR8,DR9 |
| Nama produk | Plat Timah |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Dilapisi |
| kekerasannya | T3 |
| Aplikasi | pembuatan ferrule sikat cat |