| Barang | 0.2mm-12mm pelat/koil baja tahan karat |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Jenis | Piring baja, Piring berkarat |
| Permukaan akhir | 2B BA |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| Nama produk | Lembar/lempeng baja tahan karat 8K |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Panjang | seperti yang diminta |
| Toleransi | ±1% |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| nama | Pelat/lembar baja tahan karat AISI 410 |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Kekerasan | Lembut, 1/4 jam, 1/2 jam, Fh |
| Ukuran standar | 4′*8 kaki′, 4*10 kaki, 1000*2000mm, 1500*3000mm |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| nama produk | Plat Baja Tahan Karat 316Ti |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Jenis | Piring |
| Toleransi | ±1% |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| Nama produk | 304 304l pelat/lempeng baja tahan karat |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Jenis | Piring |
| Permukaan akhir | 2B BA |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| nama | 304 316 Baja tahan karat yang digulung dingin |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Jenis | Piring |
| Panjang | 1000mm-3000mm |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| Produk | Batang batang baja tahan karat 309s |
|---|---|
| nilai | 300 Seri |
| Nomor model | SS201/202/301/304/316/309S/310/321/410/420/430 |
| paduan | Non-Paduan |
| Toleransi | +/-1% |
| Nama | Koil baja tahan karat dc01 0,4 mm |
|---|---|
| Nilai | 200 .300 Seri |
| Ketebalan | 0,15-120mm, dll |
| Lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Permukaan | Selesai Pabrik / Selesai Garis Rambut |
| Nama | Sikat kumparan baja tahan karat |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Aplikasi | Bahan bangunan, furnitur |
| Barang | Lembaran Baja Tahan Karat Selesai Kuas |
|---|---|
| Kelas | 200 .300 Seri |
| Panjang | Permintaan pelanggan |
| lebar | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Permukaan | 2B/ BA/ NO.1/8K Atau Sesuai dengan kebutuhan pelanggan |